TARGNIJ SIĘ NA ZIMĘSzukasz ciepła w dobrym stylu ? TARGNIJ SIĘ NA ZIMĘ w sobotę 10 grudnia w klubie Eskulap.

Druga edycja ROZTARGIASZU to okazja do skosztowania zimowych wytworów HAND MADE IN POLAND. Na stoiskach targowych odnaleźć będzie można oryginalne gadżety i ubrania skrojone na każdą kieszeń, torby i nerki, czapki biżuteria, książki i komiksy oraz zabawki dla małych i dużych.

Spotkanie z twórcami i projektantami daje unikalną możliwość poznania szczegółów dotyczących wytwórstwa na małą skalę oraz skonfrontowanie ich z oczekiwaniami klientów.

W programie również działania edukacyjne:
- Warsztaty przetwarzania biżuterii i ubrań
- Warsztaty pomponów i innych małych form ozdobnych
- Warsztaty mappingu multimedialnego z użyciem form przestrzennych
- Więcej info na stronie WARSZTATY U GÓRY STRONY

Ponadto:
- Interaktywna instalacja SILENCE czyli komiks bez słów
- Pokazy filmów i animacji warszawskiego studia PLASTIGE IMAGE
-...

Wbrew tradycji - Wszystko co dobre - u nas nie kończy się szybko. Kiedy zwiniemy kramy, wystawcy będą liczyć monety a Wy jeszcze nie ochłoniecie po zakupach - to wcale nie oznacza, że my chcemy się żegnać. Wręcz przeciwnie - zrobimy po prostu jeszcze głośniej. Na oficjalnym party po targu zagra dla was Adam Port, bez wątpienia jeden z oryginalniejszych reprezentantów berlińskiej sceny muzycznej. Ojciec labelu KEINE MUSIC, utalentowany producent i całkiem nieprzypadkowo maniak dobrej stylówy!. Współpracuje z takimi zawodnikami jak Tiefschwarz, Butch czy Seth Troxler. To wszystko sprawia, że Adam ma wystarczająco dużo atutów by parkiet tej nocy zapłonął. Będzie techno będzie Kreuzberg, będzie spoko ...
Więcej info o imprezie na stronie PARTY PARTY AFTERPARTY U GÓRY STRONY