PARTY PARTY AFTERPARTY
Na afterparty po całodniowym rozTARGiaszu, na dwóch scenach pojawią się:


ADAM PORT /Keinemusic/Berlin              
Jedna z postaci definiujących obecnie sound i styl Berlina. Producent o polskich korzeniach ściśle współpracujący z duetem Tiefschwarz. Grywał w największych klubach w Europie, w Polsce zaledwie kilka razy, ostatnio podczas prezentacji nowej limitowanej serii odzieży NIKE w Krakowskiem klubie Pauza.
Link do wywiadu z Adam Portem w ramach tej właśnie imprezy   http://vimeo.com/31617399

REZA /Cylon Recordings/Cx: Digital/Deeper Than Deep/
Założyciel oraz członek Deeper Than Deep (www.deeperthandeep.com). Jako promotor oraz DJ działa nieprzerwanie od roku 2007. Jego działalność to przede wszystkim organizowanie cyklicznych imprez Deeper Than Deep, na których pojawiają się ciekawi, perspektywiczni producenci z całego świata. Jako pierwszy Polak w historii został hostem najsłynniejszego radia drum and bassowego na świecie - Bassdrive Radio. Muzycznie Reza oscyluje przede wszystkim wokół eksperymentalnych głębokich oraz sensorycznych dźwięków uderzając od czasu do czasu w bardziej mroczne muzyczne terytoria. Jako producent jest reprezentantem jednej z największej wytwórni z eksperymentalną odmianą muzyki drum&bass - CYLON RECORDINGS prowadzonej przez legendę sceny - LOXY.

LADY KATEE /Absys/Little White Lies/
Od ponad 9 lat czynnie udziela się na scenie klubowej w Polsce i za granicą, wspomagając swoim wokalem zarówno imprezy drum and bass, break beat, electro, downtempo, jak i indywidualnych producentów. W 2008r. połączyła swoje siły z Radicall’em co doprowadziło do powstania projektu wyznaczającego nowe granice w gatunku drum and bass. Ich współpraca zaowocowała wieloma release’ami, m.in. dla amerykańskiej wytwórni Covert Operations czy polskiego label’u Absys Record, oraz licznymi imprezami na terenie całego kraju jak i za granicą. Kasia nie tylko próbuje sił w muzyce elektronicznej, czego dowodem są liczne występy gościnne na płytach takich zespołów jak Pornohagen, 19 Wiosen czy producenckim albumie Piotra Krakowskiego "Krakowski: Pankracy Session". Obecnie skupia się przede wszystkim na projekcie Little White Lies, współtworzonym z gitarzystą Zbyszkiem Krencem.

TOP CUT /Foxhole/C.I.A/
DJ, turntablista, producent, VICE MISTRZ Polski IDA 2007 w kategorii show, mistrzostwo w zawodach Vestax Skrecz.com Battle 2008 kategoria show oraz czołowe miejsca w krajowych bitwach freestylowych. Na swoim koncie ma również współpracę z wieloma polskimi muzykami tj. Michał Urbaniak czy Zbigniew Łowżył . Należy do wąskiego grona ludzi w Polsce zajmujących się nowatorską formą turntablismu jaką jest scratch music
http://www.myspace.com/topcut

KUBEQ NIGHTCLUB /PLUCKED-REC/PLATEAUX
DJ i producent, łączący w swoich produkcjach elektronikę, minimal techno, detroit, deep house, electric oraz soul. W taki sposób tworzy on idealną równowagę między prostymi, ale wpadającymi w ucho dźwiękami i zaangażowaniem na parkiecie. Trudno wpisać go ten sposób w jedną kategorię muzyczną. Brał udział w produkcji Polish The Dancefloor. W Warszawie związany z projektem Minimalna Prawda. Prowadził również audycję w warszawskim Radio Kampus razem z Petebe i Adamem Vadim. Obecnie skupiony na projekcie Plucked Rec.

GOERSERR + KACPER GRZANKA -trąbka/ LIVE/
Charyzmatyczny duet producencki z Poznania, grający energetyczne sety z gatunku nudisco, house wraz z interpretacjami live na trąbce Kacpra Grzanki. 
wywiad dla Ictus Label: http://vimeo.com/21417523

SHARON STONED /HowDoYouDoCrew/
Zamiłowanie do wstawania o 14 wyssał z mlekiem matki, podobno chciała mu dać na drugie imię Dancing. W podstawówce siedział w ławce z Frankiem Kimono, pierwszy winyl jaki dostał pod choinkę to Bajm z kawałkiem ”Nie ma wody na pustyni” Jego inspiracje muzyczne krążą wokół baru, po dwóch szybkich przychodzi czas na 2 wolne. Głęboko wierzy w to, że na imprezach najlepsze są poranki, podczas których to raczy swoich słuchaczy zarówno nowościami, jak i wygrzebanymi z zakurzonych półek sztosami spod znaku DISCO, NU-DISCO, BALEARIC, DEEP HOUSE, ITALO, JACKIN' HOUSE etc. Tym, którzy wracają do domu pierwszym nocnym mówi stanowcze NIE.

KLARK CAN’T /HowDoYouDoCrew/
Zafascynowany muzyką basssową swoją podróż muzyczną rozpoczynał od baile funk, tropical bass przez kuduro oraz kwaito house. Obecnie gra i promuje wyłącznie drum`n`bass, a szczególnie słoneczne brazylijskie SAMBASS.
http://soundcloud.com/klarkcant

SOUND SOJUZ
Sound Sojuz czyli załogowy program lotów dj'skich powołany do życia w Poznaniu. Sound Sojuz ląduje w Waszych klubach z imprezowym hukiem, a turbulencje i wiry zapewnia grany z soundsystemów nu skool breaks i drum’and’bass ze wszystkimi dodatkami! Gospodarze, organizatorzy i pomysłodawcy dwóch cykli muzyczno-rozrywkowych: Z Liścia i A Trip To The Moon.
Sound Sojuz Priglaszjet!!!
http://soundcloud.com/sound-sojuz

MAT NIFE
Rocznik 1984. Muzyczny tramp. Wpływ na niego mieli zarówno Neil Landstrumm i Carl Craig jak Erlend Oye i Arthur Russel. Gdyby można było się przenosić w czasie z pewnością wróciłby na Brooklyn z końca lat 80, gdzie uczestniczyłby w kontestacji wszystkiego, przybijając wysokie piątki z basquiatem i warholem. W swoich setach krąży gdzieś pomiędzy soulem a techno.
http://www.mixcloud.com/NIFE/mix-agosto-2011/

EWA WYMYSŁOWSKA 
Wokalistka na co dzień działająca w poznańskim projekcie inside story. Improwizująca do każdego rodzaju muzyki lecz z zamiłowania wokalistka trip hopowa. Jej głos to połączenie sensualnej barwy z elektryzującą energią. 
http://soundcloud.com/inside-story/beatzz

PETEY /FOXHOLE/HowDoYouDoCrew/

O oprawę wizualną imprezy zadba .WJU http://vimeo.com/wjuwju Specjalna instalacja multimedialna powstanie w ramach warsztatów z mappingu multimedialnego.

Bilety na afterparty w cenie 20zł będą do kupienia na rozTARGiaszu na stoisku promocyjnym, oraz wieczorem przez imprezą.